להזמנות/שירות 
08-9350001

    דף הבית    I   אודות    I    מאמרים    I    צור קשר

חיפוש :     

להזמנות/שירות 
08-9350001


חיפוש :

איך לבחור פילטר

איך לבחור פילטר

מי הברז בביתנו נגועים באבנית. מדובר בחומר הגורם נזק לכל מכשירי החשמל שעבודתם משולבת במים, כמו מכונות כביסה או דודי שמש, ובנוסף האבנית מזיקה לשיניים. כדי למנוע בעיות אלו ובעיות נוספות הקיימות במי הברז, מומלץ להרכיב פילטרים לטיהור מים שיגרמו שהמים יהיו צלולים, נקיים וטעימים יותר.

פילטרים - סוגים

קיים מבחר גדול של סוגי פילטרים, כשלכל אחד מהם יתרונות משלו. סוגי הפילטרים משתנים במורכבותם ובעלותם, החל במערכות פשוטות ועד למערכות מגנטיות הנעזרות במטען חשמלי כדי לסנן ולטהר את מי השתייה. לכן מומלץ להיוועץ באיש מקצוע שידריך אתכם ברכישתהפילטרים שמתאימים לכם.

אחד המוצרים המרכזיים והמתקדמים בשוק הוא פילטר אוסמוזה הפוך: מכשיר זה משתמש בממבראנה חצי חדירה המטהרת את המים, ומסנן מתכות, כלור ,מינראליים ועוד. לעומתו, פילטר מכני אינו מסנן מתכות, דורש תחזוקה רבה, ומסנן חומרים רק לפי גודלם.

פילטר סיליפוס הינו עוד מוצר פופולארי, שתפקידו לרכך את מי השתייה ולמנוע את היווצרות האבנית. המכשיר מחדיר כמות מזערית ובלתי מזיקה של זרחן המרכך את המים. לעומתו, פילטר פחם פעיל מוציא מהמים את כל הכלור אך אינו מסלק מתכות, לכן יש לשלבו עם מסנן נוסף, וכמו כן יש להחליפו באופן קבוע כדי למנוע הצטברות של חיידקים בפילטר. בכל מקרה חשוב לקרוא את הוראות היצרן לשימוש נכון בפילטר שרכשתם.

פילטרים - מערכות משולבות

כל מערכת המיועדת לטיהור מים עובדת באמצעות פילטרים, וקיימות מערכות המשלבות מספר פילטרים על מנת להגיע לתוצאות טיהור מקסימאליות, כדוגמת פילטר מיקרוביאלי העובד בעזרת נורת כספית שהורגת חיידקים במים ומתאים כחלק ממערכת טיהור, פילטר פוליפרופילן שמונע מעבר לכלוך, פילטר פחם שסופח כימיקלים וטעמי וריחות לוואי, פילטר מירליזטור שמחזיר את המינרלים למים, מסנני סיפלוס המונעים היווצרות אבנית, וקיימים גם פילטרים מקרונים נגד אבנית. מערכות משולבות הן פתרון אידיאלי למים נקיים ומטוהרים.

לסיכום, קיים מבחר גדול של מסננים ופילטרים. כדי לדעת איזה פילטר נחוץ לנו מומלץ לקרוא חומר בנושא ולהתמקצע מעט עד לרמה שתאפשר להבין מהו פילטר קרמי או מיקרוני, כיצד מטפלים בהם ולמה הם טובים.

פילטרים

2all - בניית אתרי אינטרנט